Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62

Aktualności (494)

środa, 07 wrzesień 2011 17:08

wycieczka Gdańsk

Napisane przez


Wszystkim Uczącym się i Nauczającym życzymy samych sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2011/2012!



Poniżej zamieszczamy program wycieczki dla gimnazjalistów, planowanej na maj 2012r.

Program czterodniowej wycieczki do Gdańska planowanej

dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2011/ 2012

I dzień:

2 .oo -  wyjazd z Nowego Żmigrodu

około 13.oo-16.oo – zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku

około 19.oo – przyjazd do Gdańska, zakwaterowanie w Domu Harcerza, obiadokolacja, wieczorem spacer po Starówce

II dzień:

8.oo – śniadanie

9.oo – 18.oo – zwiedzanie Gdańska (pobyt na Westerplatte, Stare Miasto, Dwór Artusa, Żuraw, Złota Brama, wysłuchanie koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej)

19.oo- obiadokolacja

III dzień:

8.oo - śniadanie

9.oo – wyjazd do Gdyni i Sopotu

10.oo- 15.oo – zwiedzanie miast (Okręt Muzeum Błyskawica, Hala Targowa, Opera Leśna, Sopockie Molo, port)

15.oo – 17.oo – pobyt na plaży

18.oo wyjazd do Gdańska

19.oo – obiadokolacja

IV dzień:

8.oo –śniadanie

9.oo – wyjazd do domu

W drodze powrotnej zwiedzanie Torunia (Stare Miasto, Krzywa Wieża, dom Kopernika)

Koszt wycieczki 400 zł ( kalkulowany dla grupy 45 osób)




Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych

w Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza – Męczennika

w Nowym Żmigrodzie



Klasa Ia Klasa Ib

  1. Brożyna Szymon
  2. Głodziak Mariusz
  3. Gryziec Konrad
  4. Kłosowski Jakub
  5. Kłosowski Marek
  6. Krzanowski Aleksander
  7. Książkiewicz Agnieszka
  8. Leputa Natalia
  9. Leputa Szymon
  10.  Marchewka Wiktor
  11. Opałka Sylwia
  12. Palcar Aleksandra
  13. Paluch Konrad
  14. Skwara  Krystian
  15. Stachura Kamil
  16. Stopa Magdalena
  17. Trzeciak Małgorzata
  18. Wojdacz Łukasz

  1. Błoniarz Patryk
  2. Czepiga Damian
  3. Dziadosz Angelika
  4. Hućko Marcin
  5. Jurusik Jakub
  6. Kopa Aleksandra
  7. Marchewka Iwona
  8. Marciszewska Joanna
  9. Miśkowicz Karol
  10. Olearski Marcin
  11. Paluch Izabela
  12. Parzygnat Gracjan
  13.  Roczniak Jakub
  14. Sajdak Hubert
  15. Smyka Martyna
  16. Sypień Angelika
  17. Wietecha Damian
  18. Wietecha Dawid
  


Wychowawca: mgr Beata Faryj



Wychowawca: mgr Anna Majka


wtorek, 31 maj 2011 22:18

Dzień otwarty

Napisane przez

DZIEŃ OTWARTY

w Zespole Szkół w Nowym Żmigrodzie


   Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Nowym Żmigrodzie ul. Mickiewicza 4, który odbędzie się 6 czerwca 2011 w godzinach 900 - 1400

Tego dnia w szkole obchodzimy także „Dzień Szkoły bez Przemocy”


 W programie min.:

- szkolna Minilista Przebojów,

- gry i zabawy integracyjne, logiczne z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli,

- zajęcia sportowe, gra w piłkę nożną, siatkową, koszykową,

- mecz w piłkę koszykową - rodzice i nauczyciele kontra uczniowie,

- spektakle teatralne m.in. „Z interpunkcją za pan brat”,

- warsztaty bibułkarstwa i kulinarne,

- zajęcia w pracowni komputerowej,

- projekcje filmów edukacyjnych,

- pokazy i doświadczenia chemiczno – fizyczne,

- prezentacja przez uczniów klas II projektów edukacyjnych:

  • „Starożytny Egipt”

  • „Życie Ziemi”,

- wystawa archiwalnych zdjęć Nowego Żmigrodu w bibliotece,

- spotkania z dyrekcją, nauczycielami, pracownikami szkoły,

- zapoznanie się z bazą lokalową szkoły.


Serdecznie zapraszamy !

niedziela, 15 maj 2011 06:25

Badanie wyników nauczania w 2011r.

Napisane przez

Badanie wyników nauczania w bieżącym roku szkolnym


Szkoła podstawowa:

klasa 1 - edukacja matematyczna - 6 czerwca 2011r. (poniedziałek)

klasa 2 - edukacja matematyczna - 6 czerwca 2011r. (poniedziałek)

klasa 3 - ogólnopolskie badanie wyników nauczania - 17 maja 2011r. (wtorek)

klasa 4 - roczne badanie kompetencji - 7 czerwca 2011r. (wtorek)

klasa 5 - roczne badanie kompetencji - 7 czerwca 2011r. (wtorek)


Gimnazjum:

klasa 1 - test humanistyczny - 17 maja 2011r. - godz. 8.00 - 10.00, test matematyczno - przyrodniczy - 18 maja 2011r. - godz. 8.00 - 10.00, test z języka angielskiego - 19 maja 2011r. - godz. 8.00 - 9.30,

klasa 1 - matematyka - 2 czerwca 2011r. (czwartek), fizyka - 3 czerwca 2011r. (piątek), chemia - 6 czerwca 2011r. (poniedziałek), biologia - 7 czerwca 2011r. (wtorek),  geografia - 8 czerwca 2011r. (środa), zajęcia techniczne - 9 czerwca 2011r. (czwartek), muzyka - 10 czerwca 2011r. (piątek), informatyka - 13 czerwca 2011r. (poniedziałek),

klasa 2 - język polski - 23 maja 2011r. (poniedziałek), historia - 24 maja 2011r. (wtorek), WOS - 25 maja 2011r. (środa), plastyka - 26 maja 2011r. (czwartek), język angielski - 27 maja 2011r. (piątek), język niemiecki - 30 maja 2011r. (poniedziałek),

klasa 3 - test humanistyczny - 16 maja 2011r. (poniedziałek), test matematyczno - przyrodniczy - 30 maja 2011r. (poniedziałek).