Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

Gazetka szkolna (53)

piątek, 15 styczeń 2016 12:28

Styczniowe wydanie gazetki

Napisane przez
W styczniowym wydaniu gazetki można przeczytać artykuły: Wiadomości z Magurskiego Parku Narodowego; Relacja z obchodów Dnia Babci i Dziadka;  Konkurs Plastyczny pt. „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec Wasz jest miłosierny”, Co ciekawego w naszej szkole?
poniedziałek, 21 grudzień 2015 13:53

Świąteczne wydanie Nowinek Szkolnych

Napisane przez

W kolejnym wydaniu gazetki szkolnej można przeczytać m.in. o: Klasowych Mikołajkach, Wyjeździe do KPW „Nasz dom”, Spotkaniu z Górnikiem, Turnieju Mikołajkowym dla pierwszoklasistów, XXIV Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia, Konkursie na kartkę bożonarodzeniową, Wigiliach klasowych oraz o tym jak przygotować świąteczne pierniki. Gazetka u pedagoga szkolnego, zachęcamy do czytania.

poniedziałek, 30 listopad 2015 09:10

77 wydanie „Nowinek szkolnych”

Napisane przez

W listopadowym numerze można przeczytać następujące artykuły: Dzień Wszystkich Świętych, Święto Niepodległości, Zajęcia pozalekcyjne, III Festiwal Nauki, Kolekcjonerzy wrażeń, Niecodzienny gość w naszej szkole, Uśmiechnij się, Przepis miesiąca: kocie oczka. Gazetka u pedagoga szkolnego, zachęcam do czytania.

wtorek, 27 październik 2015 09:06

76 numer gazetki

Napisane przez

Jest już październikowy numer gazetki szkolnej, a w nim: Przyrodnik na Medal, Otrzęsiny klas I gimnazjum,  Pieszy rajd uczniów gimnazjum, Pasowanie na pierwszoklasistę, Dzień Edukacji Narodowej, Sylwetki nauczycieli  Pani Beata Faryj, Przepis na babeczki z budyniem, Humor, Złota jesień, Co ciekawego w naszej szkole? 

 

 

środa, 30 wrzesień 2015 08:47

75 numer gazetki

Napisane przez

W kolejnym numerze gazetki warto przeczytać następujące artykuły: Wakacyjna świetlica, Wójt Gminy Nowy Żmigród nagrodził najzdolniejszych uczniów, Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy, Gmina Nowy Żmigród  mówi Stop Dopalaczom  – konferencja i wycieczka, Znamy już wyniki wyborów…  do Samorządu Uczniowskiego, Sylwetki nauczycieli  Pan Sławomir Ropa, Przepis na suflet czekoladowy. Gazetka do nabycia u pedagoga szkolnego. W nowym roku szkolnym skład redakcji przedstawia się następująco: Anna Zdebik, Sylwia Łącka, Gabriela Klich, Kamila Rak. Opiekunami są; Joanna Kmieć i Barbara Świerzowska. 

poniedziałek, 22 czerwiec 2015 08:19

Czerwcowy numer „Nowinek”

Napisane przez

W tym numerze warto przeczytać: Szkolny Dzień Dziecka, Nauczyciele w szkole podstawowej sprawdźcie jak wtedy wyglądali, Międzywojewódzki konkurs:  „Życie i działalność  Ignacego Łukasiewicza”, Klas 3b na cmentarzu żydowskim, Pożegnalna dyskoteka klas III gimnazjum, Pożegnanie absolwentów, Zakończenie roku szkolnego. Gazetka u pedagoga szkolnego. Z racji tego, iż jest to ostatnie wydanie przed wakacjami dziękuję serdecznie zespołowi redagującemu gazetkę za pracę przy powstawaniu tego pisma. Wszystkim czytelnikom życzymy super wakacji.

 

czwartek, 28 maj 2015 08:07

73 wydanie gazetki

Napisane przez

W kolejnym wydaniu można przeczytać: Święto Konstytucji 3 maja, Gminny Dzień Strażaka, Pokaz ratownictwa technicznego, Wiosna jest wśród nas, Konkurs recytatorski w Osieku Jasielskim, Mistrz ortografii, Wizytacja księdza biskupa Jana Wątroby, Pokazy z fizyki, Zielona Ścieżka Gimnazjalisty, Co ciekawego w naszej szkole? Gazetkę można nabyć u pedagoga szkolnego.