Aktualności (440)

Nasza szkoła co roku uczestniczy w konkursie plastycznym  „Bezpieczne wakacje”. W tym roku do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło 169 prac ze szkół z terenu powiatu jasielskiego, przedstawiających m.in.; bezpieczny pobyt nad wodą, bezpieczną drogę, miejsce zamieszkania, zagrożenia związane z używkami.  19 października komisja konkursowa wyłoniła laureatów.  Prace oceniała komisja w składzie: Małgorzata Smyka – Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Sabina Wielgosz – Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Jaśle, Bogusław Czeluśniak – Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, nadkom. Bartosz Pusz – z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Jaśle, asp. Joanna Garbacik - specjalista Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii KPP w Jaśle.

Laureatką w III kategorii wiekowej 13-15 lat została uczennica naszej szkoły Ewelina Wilk z klasy 7a.

Praca Eweliny przedstawiająca bezpieczny pobyt nad wodą weźmie udział w finale wojewódzkim. Bardzo serdecznie gratulujemy uczennicy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
Trwa druga edycja plebiscytu „Nauczyciel na medal" pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch oraz Anny Schmidt-Rodziewicz Posła na Sejm RP.

Pani Katarzyna Jurkowska awansowała do wojewódzkiego finału plebiscytu.

Głosowanie będzie trwać do środy 24 października, do godz. 20.

GŁOSUJMY!!!

środa, 10 październik 2018 13:05

NASZE STO NA 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI

poniedziałek, 08 październik 2018 18:12

VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii"

Przypominamy, że 9 października 2018 roku
w naszej szkole odbędzie się

VI Dyktando Niepodległościowe  „Po polsku o historii"

Etap szkolny konkursu odbywa się o godz. 13:00

w sali nr 22.

Uczniów z klas IV- VIII i z gimnazjum prosimy o zgłoszenie się o godzinie 12:40.

Życzymy powodzenia!