• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 65

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Przewodnicząca: Katarzyna Musiał klasa 3a

Zastępca: Tomasz Barzycki klasa 6a

Członkowie samorządu: Oliwia Nawracaj  3b, Ewelina Wilk 7a, Otylia Baran 5a, Dawid Marchewka 5b, Natalia Baran  7b, Oliwia Łącka 4a, Oliwia Wielgosz 8a, Justyna Kudłaty 8b, Nadia Kania 4b.

Opiekunki samorządu: pani Małgorzata Tłuściak i pani Barbara Świerzowska.

poniedziałek, 09 październik 2017 12:08

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Przewodnicząca: Katarzyna Musiał

Zastępca: Anna Zdebik

Członkowie Samorządu: Tomasz Barzycki, Szymon Leśniak, Oliwia Nawracaj, Bartosz Skwara, Ewelina Wilk, Justyna Kudłaty, Karolina Majka, Oliwia Przybyłowska, Oliwia Wielgosz.

Opiekunowie: pan Mirosław Biernacki i pan Krzysztof Gorczyca.

czwartek, 24 listopad 2016 08:26

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

Przewodnicząca - Ewelina Wilk
Zastępca - Bartosz Palcar
Sekretarz – Kamila Kudłaty
Skarbnik - Klaudia Roman
Pozostali członkowie: Nowacka Magdalena, Mroczka Anna, Mastej Miłosz, Kostrząb Kinga, Idzik Urszula, Topolski Jakub, Szczurek Patrycja, Baran Natalia, Krowicka Wiktoria, Wielgosz Oliwia, Turek Zuzanna.
Opiekunowie: pani Teresa Niemiec i pani Renata Piątkowska

Przewodniczący – Jakub Dziwak
Zastępca – Anna Zdebik
Zarząd: Oliwia Nawracaj, Emilia Mroczka, Natalia Kłosowska
Członkowie: Katarzyna Musiał, Justyna Głodziak, Katarzyna Burda, Bartosz Skwara, Hubert Szwast, Aleksandra Sypień, Ilona Wietecha.
Opiekunowie: pani Małgorzata Tłuściak, pani Katarzyna Jurkowska.
Przewodnicząca - Anna Zdebik  kl. 1a
Pozostali członkowie samorządu:
Dżesika Kostrząb  kl. 1b
Natalia Kłosowska kl. 2a
Klaudia Mroczka kl. 2b
Artur Grzywacz kl. 3a
Izabela Gryziec kl.3b
Opiekunowie: Barbara Świerzowska, Mirosław Biernacki.
wtorek, 31 maj 2011 14:22

Dzień Matki w naszej szkole

Dzień Matki w naszej szkole

W czwartek, 26 maja w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Matki. O godzinie 13.00 wszystkie zgromadzone mamy powitała Pani Dyrektor, która wyraziła swoją wdzięczność za wychowanie uczniów i poprosiła mamy o dalszą ich współpracę ze szkołą. Nastepnie odbyła się częśc artystyczna, którą przygotowali uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Wystąpiło ponad 20 osób, wiersze mówili: Karolina Mastej, Anna Dorociak, Aleksandra Kępska, Władysław Trybus, Sebastian Król, Kacper Baraś, Adam Zdebik (wszyscy z klasy 4), ponadto Michał Kłosowski (kl.2), Paulina Budziak i Damian Gaworowski (kl.1), Małgorzata Trzeciak, Iwona Marchewka i Natalia Leputa (kl.6). W krótkiej inscenizacji wierszy wystąpiły: Karolina Winiarska, Weronika Barańska i Anna Potera (kl.5). Rodzinną scenkę kabaretową odegrali: Maciek Tłuściak (kl.5), Angelika Wygnał (kl.3), Wiktor Marchewka (kl.6) oraz w roli narratorów i konferansjerów bracia bliźniacy: Rafał i Tomek Machowscy (kl.2). Piosenkę pt. "Cudownych rodziców mam" zaśpiewała Aleksandra Marszał (kl.5). W apelu wystapiły również dzieci z klasy 3, które odśpiewały piosenkę dla mam i zaprezentowały wiersz. Część artystyczną zakończył grecki taniec szczęścia. W rytm melodii z filmu pt. "Grek Zorba" zatańczyły dziewczyny z klas trzecich gimnazjum, czym uradowały zgromadzonych. Potem dzieci swoim mamom odśpiewały "Sto lat"...

Nad przygotowaniem uroczystości pracowali również nauczyciele: Małgorzata Bobula, Alicja Nawracaj, Joanna Kmieć i Piotr Figura.

Po części artystycznej zaproszeni goście pozostali w sali gimnastycznej i wraz ze swoimi pociechami częstowali się wybornymi wypiekami przygotowanymi przez nauczycieli. Dziękujemy za ich przygotowanie.

Serdecznie dziękujemy również wszystkim mamom za przybycie. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy Wam radość naszym apelem. Życzymy uśmiechu na każdy dzień !!!