Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

wtorek, 10 listopad 2009 15:54

Film o szkole

Pierwszy film o naszej szkole

 

     Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie zrealizowanego przez uczniów klasy 2b naszego gimnazjum.

 

Reżyseria: Przemysław Fiałkiewicz, Bartosz Winiarski

Scenariusz: Przemysław Fiałkiewicz, Bartosz Winiarski

Zdjęcia: Przemysław Fiałkiewicz, Bartosz Winiarski

 

    Bartek i Przemek podeszli do realizacji projektu z wielkim zaangażowaniem, wykazali się przeróżnymi umiejętnościami multimedialnymi, poznali tajniki dotyczące procesu powstawania filmu dokumentalnego, pracy reżysera i operatora, oraz scenografa i reżysera dźwięku. Uczniowie oprócz sztuki wykonywania zdjęć, wykazali się umiejętnością nagrywania scen i łączenia ich w sekwencje, aby potem stworzyć historię opowiedzianą za pomocą ruchomych obrazów. W realizacji projektu pomagał im Kamil Mroczka, a głosu użyczyli następujący uczniowie: Agata Potera, Klaudia Ciomcia, Konrad Krzanowski i Klaudia Stopa.

Czytany 4425 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 marzec 2016 18:37
Więcej w tej kategorii: Wizja i misja »