• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63
czwartek, 01 październik 2009 21:30

Przeglądy piosenek obcojęzycznych

Śpiewanie i nauka języków obcych

W Zespole Szkół w Nowym Żmigrodzie odbywają się ciekawe konkursy, m.in. Konkurs Piosenki Obcojęzycznej oraz Przegląd Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej. Organizatorami konkursu są panie: mgr Anna Majka i mgr Beata Faryj. W konkursie biorą udział uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum, śpiewają oni przeważnie w językach, których uczą się w naszej szkole: angielskim i niemieckim, ale zdarzają się również miłośnicy innych języków. Celem przeglądów jest propagowanie nauki języków obcych jak również twórcze wykorzystanie umiejętności językowych i muzycznych talentów młodzieży. W przeglądach oceniane są umiejętności wokalne i językowe uczestników oraz zachowanie na scenie. Nasi uczniowie wyróżniają się bardzo dobrym przygotowaniem.

Czytany 1869 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 22 luty 2016 15:47
Więcej w tej kategorii: « Gala Walentynkowa Dzień Nauczyciela »