Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

środa, 31 październik 2018 08:54

11. edycja gali „Nie zagubić talentu”.

Napisane przez pedagog
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego od lat wspiera uzdolnioną młodzież poprzez wsparcie stypendialne, które ma różne oblicza i skierowane jest do uczniów, studentów i sportowców. W tym roku ponad dwustu młodych ludzi otrzymało z rąk marszałka pana Władysława Ortyla stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Zuzanna Turek z klasy 8b. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. Samorząd województwa na uroczystości reprezentowali: marszałek województwa pan Władysław Ortyl, członek zarządu pan Piotr Pilch, przewodniczący sejmiku pan Jerzy Cypryś oraz dyrektor departamentu Edukacji, Nauki i Sportu pani Barbara Pelczar-Białek.
 
Serdecznie gratulujemy Zuzi!!!
 
 
fot.  Monika Konopka
Czytany 89 razy