Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

środa, 31 październik 2018 08:32

Nauczyciel na medal – Pani Katarzyna Jurkowska

Napisane przez pedagog
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Pani Katarzyna Jurkowska - nauczycielka języka polskiego, była nominowana do plebiscytu NAUCZYCIEL NA MEDAL organizowanego przez Gazetę Codzienną Nowiny oraz portal nowiny24.pl pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzego Cyprysia, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch oraz Anny Schmidt-Rodziewicz Posła na Sejm RP. 
 
W powiecie jasielskim zajęła zaszczytne I miejsce, a w etapie wojewódzkim V miejsce. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 27 października podczas konferencji zorganizowanej przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Pani Jurkowska odebrała medal z rąk pani poseł Anny Schmidt-Rodziewicz oraz redaktora naczelnego Gazety Codziennej „Nowiny”, Stanisława Sowy.

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Czytany 107 razy