czwartek, 04 październik 2018 09:44

Dzień Chłopaka w 7 a

Tradycyjnie 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka -  ulubione święto naszych kolegów. Z tej okazji dziewczyny przygotowują upominki, a nauczyciele nie wyrywają  uczniów do odpowiedzi.
W tym roku chłopcy z 7a podczas lekcji wychowawczej uczestniczyli w konkursie, w którym koleżanki sprawdzały ich umiejętności w dość nietypowych dziedzinach. Konkurencje  dostarczyły wiele śmiechu i zabawy, choć przysporzyły chłopcom trochę kłopotów. Uczestnicy konkurowali w karaoke, odgadywali na fotografiach słynne budowle, rozpoznawali  przyprawy po zapachu, prezentowali swoje talenty Każde zadanie było punktowane. Jedną z konkurencji było również rozśmieszenie  jury, w którym zasiadły: Ewelina, Ola i Ula. O zwycięstwie przesądziło ostatnie zadanie polegające na wykonaniu fryzury wybranej dziewczynie- niestety, tu niektórzy polegli.... Tytuł Klasowego Mistera zdobył Arek Pyzik. Wszyscy chłopcy dostali dyplomy uznania oraz podkładki pod komputer i słodycze.  Dzień Chłopaka minął w sympatycznej atmosferze, bo nasi koledzy też są sympatyczni.

Ewelina, Karolina, Kasia, Kinga, Nikola,Ola,Ula