czwartek, 27 wrzesień 2018 10:45

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W poniedziałek 24 września b.r. podczas godzin z wychowawcą przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięli udział uczniowie z klas 4-8 SP oraz gimnazjaliści z klas trzecich, którzy popierali jedną osobę spośród zgłoszonych wcześniej kandydatów. Oddano 180 głosów, w tym jeden nieważny.

Wyniki wyborów przedstawiają się  następująco:

Przewodnicząca: Katarzyna Musiał kl 3a

Zastępca: Tomasz Barzycki kl 6a

Członkowie Samorządu: Oliwia Nawracaj  3b, Ewelina Wilk 7a, Otylia Baran 5a, Dawid Marchewka 5b, Natalia Baran  7b, Oliwia Łącka 4a, Oliwia Wielgosz 8a, Justyna Kudłaty 8b, Nadia Kania 4b.

Nad przebiegiem głosowania i liczeniem głosów czuwały opiekunki samorządu panie: Małgorzata Tłuściak i Barbara Świerzowska oraz komisja złożona z uczniów klas siódmych i ósmych.

Gratulujemy wszystkim kandydatom uzyskanego  poparcia!