sobota, 30 czerwiec 2018 09:42

Puchar Wójta w naszych rękach

18 maja zorganizowaliśmy w hali sportowej turniej piłki siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród  pana Grzegorza Bary. W turnieju wzięło udział 6 szkół: Nowy Żmigród, Kąty, Dębowiec, Nienaszów, Osiek Jasielski oraz Łężyny.  Drużyny były mieszane 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Oto klasyfikacja medalowa:
  1. SP Nowy Żmigród
  2. SP Kąty
  3. SP Dębowiec

Na koniec przyznano nagrody indywidualne dla najlepszej zawodniczki i zawodnika, a byli to uczniowie naszej szkoły Natalia Grzywacz oraz Wiktor Kuczała. Mecze sędziowali panowie: Antoni Hućko  oraz  Tomasz Źrebiec. Koordynatorem turnieju był pan Stanisław Zoła. Nagrody wręczali: pan wójt Grzegorz Bara oraz pani dyrektor Alicja Witkowska.