Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

sobota, 07 kwiecień 2018 14:26

W redakcji gazetki w latach 2007-2018 pracowali:

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Angelika Janas, Bernadeta Mroczka, Anna Piotrowska, Paulina Ryglewicz, Karolina Wójcik, Filip Leśko, Martyna Kuś, Magdalena Szyndak, Karolina Gryziec, Marcelina Głowa, Natalia Grzywacz, Anna Gołąb, Aldona Głowa, Kamil Brożyna, Ewelina Wietecha, Aleksandra Frydrych, Gabriela Gondek, Katarzyna Roczniak, Małgorzata Dziadosz, Katarzyna Potera, Jakub Roczniak, Marcin Hućko, Dominika Walowska, Natalia Szwast, Agata Kucharska, Gabriela Klich, Kamila Rak, Anna Zdebik, Sylwia Łącka, Gabriela Hućko, Justyna Wilk, Adam Łodziński.
 
DZIĘKUJEMY!!!
 
 
Czytany 237 razy