Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

poniedziałek, 27 listopad 2017 13:14

Listopadowy numer "Nowinek" oraz wydanie specjalne

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Przekazujemy w wasze ręce 97 numer gazetki, a w nim:
Spotkanie z wolontariuszami; Apel z okazji Wszystkich Świętych; Próbna ewakuacja; 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości; Mistrz czytania; Jesienne marzenia klasy 3a; Odwiedziny w Pijalni czekolady i Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu; Sukces Gabrieli Hućko; Kącik Łasucha; Humor; Zasady pisowni U i Ó; Sukcesy w konkursach kuratoryjnych; Ogłoszenia szkolne.
Z tym numerem przekazujemy także wydanie specjalne, poświęcone pamięci zmarłych nauczycieli i pracowników szkoły.  
Czytany 156 razy