Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

piątek, 31 marzec 2017 11:36

Puchar Wójta w rękach naszych siatkarzy

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)
16 marca br. Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie zorganizował Gminny Gimnazjalny Turniej w Piłce Siatkowej. Uczniowie z czterech gimnazjów walczyli o puchar Wójta Gminy Nowy Żmigród. Zawody odbyły się w sali Zespołu Szkół w Nienaszowie. Po zaciętej rywalizacji I miejsce zajęła drużyna z Nowego Żmigrodu, II miejsce przypadło zawodnikom z Łężyn, III miejsce wywalczyli gimnazjaliści z Kątów, zaś IV miejsce zajęli uczniowie z Nienaszowa. Miłą niespodzianką dla zwycięskiej drużyny był mecz z drużyną „gwiazd”, w której zagrali: pan wójt, księża z Nienaszowa  i opiekunowie drużyn. Wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk pana wójta Grzegorza Bary pamiątkowe medale, dyplomy oraz puchary ufundowane przez GKRPA w Nowym Żmigrodzie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń naszej szkoły Jakub Dziwak z klasy 3b. Koordynatorem turnieju był pan Stanisław Zoła – nauczyciel wychowania fizycznego. Gratulujemy naszym zawodnikom.
Czytany 354 razy