Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

wtorek, 14 luty 2017 11:55

Wyjazd do Chyrowej

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
8 lutego 2017 r. odbyła się wycieczka na narty do Chyrowej. Stacja Chyrowa-Ski jest położona w Beskidzie Niskim w miejscowości Chyrowa koło Dukli. Narciarze mają do dyspozycji 4 trasy oraz 3 wyciągi o długości 900, 400 i 100 metrów. Stok ma szerokość 130 metrów i jest zaliczany do jednego z najszerszych w Polsce. W ośrodku znajduje się również wypożyczalnia nart, snowboardów oraz skuterów śnieżnych. Opiekunami grupy byli panowie: Stanisław Zoła i  Antoni Hućko. Wszyscy uczniowie mieli okazję pochwalić się swoimi umiejętnościami jazdy na nartach. Warunki do jazdy były bardzo dobre. Wyjazd był bardzo udany. Z niecierpliwością czekamy na następny.
Czytany 363 razy