Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

niedziela, 23 grudzień 2018 20:17

„Jasełka na wesoło” w wykonaniu uczniów klasy 3a

Napisane przez pedagog
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
20 grudnia odbyły się wyjątkowe klasowe „Jasełka na wesoło” w klasie 3a. Były straszne diabły i piękne, dobre anioły, a także zwykli bohaterowie: wójt, policjant, murarz, uczniowie, lekarz. Nie zabrakło oczywiście Świętej Rodziny czyli Marii, Józefa i Dzieciątka. Rodzina cicha i skromna, do której cały świat przychodzi z pokłonem i  życzeniami.

Młodzi aktorzy, którzy doskonale wcielili się w odgrywane role, wprowadzili wszystkich oglądających w świetny humor i świąteczny nastrój. Całość wyreżyserowała wychowawczyni pani Teresa Frydrych.

FOTORELACJA

Czytany 101 razy