niedziela, 23 grudzień 2018 19:55

Konkurs „Zbigniew Herbert znany i nieznany”

(1 głos)
W dniu 3 grudnia 2018 roku odbył się konkurs o życiu i twórczości Zbigniewa Herberta pt. „Zbigniew Herbert znany i nieznany” dla uczniów klas VI – VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. W konkursie wzięło udział 9 uczniów z klas VII, VIII i III gimnazjum. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 20 pytań zamkniętych i otwartych. Do uzyskania było 25 punktów. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła Justyna Kudłaty (klasa VIIIb)

II miejsce zajęła Justyna Głodziak (klasa IIIb)

III miejsce zajęły Oliwia Nawracaj (klasa IIIb) i Ewelina Wilk (klasa VIIa)

Wyróżniona została Simona Leputa ( klasa IIIb).

Organizatorami konkursu były: pani bibliotekarz  Elżbieta Mezglewska-Kochanik oraz opiekunki  samorządu uczniowskiego panie: Małgorzata Tłuściak i Barbara Świerzowska. Nagrody ufundowane przez  Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Żmigrodzie zostały wręczone na apelu  20 grudnia.