Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

środa, 10 styczeń 2018 07:12

Jasełka i koncert kolęd - zaproszenie

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„Nieważne jest to co się ma,

ale czym się dzieli z innymi”

                            Jan Paweł II

  

 

ZAPROSZENIE

 

Uczniowie SP w Nowym Żmigrodzie zapraszają wszystkich chętnych na Jasełka i koncert noworoczny kolęd             i pastorałek w dniu 14 stycznia 2018r. (niedziela) o godz. 1500 w sali widowiskowej GOK w Nowym Żmigrodzie. 

 

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na organizację jubileuszu 210 lat szkoły.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                               Uczniowie i pracownicy

                                                                                                                                                                                                                                                                                               SP w Nowym Żmigrodzie

Czytany 628 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 styczeń 2018 08:01

Więcej w tej kategorii: « Ogłoszenie UWAGA ! »