Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

sobota, 13 luty 2016 09:19

Wiersz "Makaron" w wykonaniu Kasi Bieniek wyróżniony

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(1 głos)

5 lutego w I Gimnazjum w Jaśle odbył się powiatowy konkurs recytatorski „Poetyckie A B C” adresowany  do uczniów szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było zaprezentowanie dowolnego utworu napisanego przez autora, którego nazwisko rozpoczyna się od litery A, B lub C. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. 4a: Kasia Bieniek recytowała wiersz Wandy Chotomskiej „Makaron”, a Wiktor Buczyński mówił obszerne fragmenty utworu Jana Brzechwy „Pali się”. W konkursie wzięło udział 36 uczniów z 14 szkół z powiatu jasielskiego. Jury nagrodziło występ Kasi, która zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytany 1506 razy

Najnowsze od mgr Piotr Figura