Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63
poniedziałek, 02 wrzesień 2013 14:08

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

    W poniedziałek 2 września 2013 r. społeczność Zespołu Szkół w Nowym Żmigrodzie  uroczyście zainaugurowała rok szkolny 2013/2014. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Po kościelnej uroczystości, w której wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum, rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele i wychowawcy, zebrani udali się za Pocztem Sztandarowym na podwórko szkolne, gdzie Pani Dyrektor mgr Alicja Witkowska serdecznie wszystkich powitała. Następnie kilka ciepłych słów skierował do uczniów nasz wyjątkowy gość z Rzymu - arcybiskup Edward Nowak. W dalszej kolejności wystąpili ksiądz proboszcz Henryk Maguda i Pan Dyrektor mgr Andrzej Merchwa. Pan Dyrektor zaprosił w szeregi społeczności szkolnej pierwszoklasistów, których przedstawił, przydzielając im jednocześnie wychowawcę. Opiekunką klasy I a została mgr Teresa Frydrych. Następnie uczniowie wszystkich klas udali się do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami, którzy przedstawili im plan zajęć na najbliższe dni oraz omówili sprawy organizacyjne.


Czytany 1618 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 27 październik 2013 06:47