Aktualności (464)

12 grudnia 2018 roku w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Rzeszowie  odbyło się uroczyste rozdanie nagród  laureatom XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Porozmawiajmy o AIDS”.

Na konkurs  wpłynęło 254 prace z 65 szkół . Komisja przyznała 5 nagród , 15 wyróżnień i 1 nagrodę specjalną.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Justyna Głodziak z kl. 3b gimnazjum.

Opiekunem uczennicy była pani Barbara Tomaszewska.

GRATULUJEMY!!!

czwartek, 03 styczeń 2019 10:56

Orszak Trzech Króli w Nowym Żmigrodzie

niedziela, 23 grudzień 2018 20:39

Życzenia na święta Bożego Narodzenia

Tajemnica Bożego Narodzenia

niech wzbogaci łaską,

napełni pokojem i radością,

a blaskiem swym niech oświeca

wszystkie dni Nowego Roku

życzy

niedziela, 23 grudzień 2018 20:17

„Jasełka na wesoło” w wykonaniu uczniów klasy 3a

20 grudnia odbyły się wyjątkowe klasowe „Jasełka na wesoło” w klasie 3a. Były straszne diabły i piękne, dobre anioły, a także zwykli bohaterowie: wójt, policjant, murarz, uczniowie, lekarz. Nie zabrakło oczywiście Świętej Rodziny czyli Marii, Józefa i Dzieciątka. Rodzina cicha i skromna, do której cały świat przychodzi z pokłonem i  życzeniami.

Młodzi aktorzy, którzy doskonale wcielili się w odgrywane role, wprowadzili wszystkich oglądających w świetny humor i świąteczny nastrój. Całość wyreżyserowała wychowawczyni pani Teresa Frydrych.